2021-2022 Akademik Yılı Erasmus+ KA131 Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği İlanı

Erasmus+ personel hareketliliğine ait başvurular e- devlet kariyer kapısı aracılığıyla 6 Nisan- 6 Mayıs 2022 tarihleri arasında alınacaktır.

Erasmus+ 2021-1-TR01-KA131-HED-000006561 numaralı proje ait personel ders verme hareketliliği ilanına 4 kişilik; personel eğitim alma hareketliliği ilanına ise 3 kişilik kontenjan ile çıkılmıştır. Personel ders verme hareketliliği akademik birimlerimizde ders vermekle yükümlü tüm akademik personelimize yöneliktir. Personel ders verme hareketliliği için kurumlararası ikili anlaşma şartı aranmaktadır. Afsü Uluslararası İlikşiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünün web sayfasından anlaşmalar sekmesine tıklayarak kurumlararası ikili anlaşmalarımıza ulaşabilirsiniz. Personel eğitim alma hareketliliği ise akdemik ve idari birimlerimizde görev yapan tüm personele açıktır. Personel eğitim alma hareketliliği için ikili anlaşma şartı aranmamaktadır.

Kontenjanlar tahmini olarak belirlenmiş olup tercih edilecek ülkeye göre bütçe hesaplandığından farklılık gösterebilir. Personel ders verme hareketliliği için yeterli başvuruda bulunulmaması durumunda aynı kontenjan personel eğitim alma hareketliliği için kullanılacaktır. Personel eğitim alma hareketliliği için yeterli sayıda başvuru bulunmaması durumunda ise aynı kontenjan personel ders verme hareketliliği için kullanılacaktır.

 

Erasmus+ KA131 personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği ilanı için tıklayınız.

Erasmus+ KA131 personel ders verme ve eğitim alma hareketliliği başvuru formu için tıklayınız.

Erasmus+ KA131 personel hareketliliği seçim kriterlerine ulaşmak için tıklayınız.

Afsü Erasmus+ kurumlararası anlaşma listesine ulaşmak için tıklayınız.

Erasmus+ KA131 personel hareketliliği teaching programme belgesine ulaşmak için tıklayınız.

Erasmus+ KA131 personel hareketliliği training programme belgesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Bilgi İçin: Öğretim Görevlisi Cemile Terzier (Erasmus+ Kurum Koordinatörü)

E-mail: erasmus@afsu.edu.tr

Dahili: 40800